O mnie


Fizjoterapeuta Beata Drozdek
Fizjoterapeuta Beata Drozdek

Jestem absolwentką kierunku Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Posiadam solidne przygotowanie praktyczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie: indywidualnego usprawniania ruchowego pacjentów w cięższym i lżejszym stanie,  wykonywania zabiegów fizykoterapii, masaży leczniczych, i ćwiczeń korekcyjnych (również z dziećmi).
Na co dzień prowadzę gabinet rehabilitacji i masażu w Legnicy.
Fizjoterapia to moja prywatna i zawodowa pasja, a pomaganie innym daje mi ogromną satysfakcję. W kontakcie z pacjentem stawiam na: wzajemne zrozumienie i szacunek, motywację do osiągnięcia wyznaczonych celów, pozytywne nastawienie, oraz powrót pacjenta do aktywności.
Biorę udział w zjazdach i spotkaniach zawodowych pracowników mojej branży, gdzie zapoznaję się z najnowszymi technikami rehabilitacji, w celu podwyższania moich kwalifikacji zawodowych.
Każdego z moich pacjentów traktuję indywidualnie, dopasowując odpowiednie sposoby leczenia do: wieku, diagnozy, stanu zdrowia oraz objawów.
Gwarantuję miłą atmosferę, oraz dobre samopoczucie podczas zabiegu.
Posiadam mobilny sprzęt do masażu, rehabilitacji, fizykoterapii oraz kinezyterapii, co pozwala na świadczenie usług zarówno w gabinecie, jak i domu.
Zapewniam solidną rehabilitację oraz rzetelne podejście do każdego pacjenta.
Z przyjemnością udzielę Państwu wszelkiej pomocy.

 

 

Fizjoterapeuta Beata Drozdek.

 

 


                                                             © 2012-2022 All Rights Reserved, Drozdek Beata Energiis.