O mnie


Fizjoterapeuta Beata Drozdek
Fizjoterapeuta Beata Drozdek

Jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. 

Na co dzień prowadzę gabinet rehabilitacji i masażu w Legnicy. 

Fizjoterapia to moja prywatna i zawodowa pasja, a pomaganie innym daje mi ogromną satysfakcję.  W kontakcie z pacjentem stawiam przede wszystkim na: wzajemne zrozumienie i szacunek, motywację do osiągnięcia wyznaczonych celów, pozytywne nastawienie oraz powrót pacjenta do aktywności.  

Jestem absolwentką kierunku fizjoterapii w  Kolegium Karkonoskim w Jeleniej Górze. Posiadam solidne przygotowanie praktyczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie: masaży leczniczych, wykonywania zabiegów fizykoterapii, indywidualnego usprawniania ruchowego pacjentów w cięższym i lżejszym stanie, ćwiczeń korekcyjnych (również z dziećmi).  

Biorę udział w zjazdach i spotkaniach zawodowych pracowników mojej branży, gdzie  zapoznaję się z najnowszymi technikami rehabilitacji w celu podwyższania moich kwalifikacji zawodowych.    

Każdego z moich pacjentów traktuję indywidualnie, dopasowując odpowiednie sposoby leczenia do: wieku, diagnozy, stanu zdrowia oraz objawów.

Stosowane przeze mnie metody pozwalają znaleźć przyczynę dolegliwości, następnie zlikwidować ją, i utrwalić pozytywne efekty terapii.

Gwarantuję miłą atmosferę, oraz dobre samopoczucie podczas zabiegu.

Posiadam mobilny sprzęt do masażu, rehabilitacji, fizykoterapii oraz kinezyterapii, co pozwala na profesjonalne świadczenie usług zarówno w gabinecie, jak i domu.

Zapewniam solidną rehabilitację oraz rzetelne podejście do każdego pacjenta.

Z przyjemnością udzielę Państwu wszelkiej pomocy.

 

Fizjoterapeuta Beata Drozdek.

 

 


                                                             © 2012-2020 All Rights Reserved, Drozdek Beata Energiis.

y>