O mnie


Fizjoterapeuta Beata Drozdek
Fizjoterapeuta Beata Drozdek

Jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. 

     Na co dzień prowadzę gabinet rehabilitacji i masażu w Legnicy. 

     Fizjoterapia to moja prywatna i zawodowa pasja, a pomaganie innym daje mi ogromną satysfakcję.  W kontakcie z pacjentem stawiam przede wszystkim na: wzajemne zrozumienie i szacunek, motywację do osiągnięcia wyznaczonych celów, pozytywne nastawienie do pacjenta oraz jego powrót do aktywności.  

   Jestem absolwentką kierunku fizjoterapii w  Kolegium Karkonoskim w Jeleniej Górze. Posiadam solidne przygotowanie praktyczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie: masaży leczniczych, wykonywania zabiegów fizykoterapii, indywidualnego usprawniania ruchowego pacjentów w cięższym i lżejszym stanie, ćwiczeń korekcyjnych (również z dziećmi).  

     Biorę udział w zjazdach i spotkaniach zawodowych pracowników mojej branży, gdzie  zapoznaję się z najnowszymi technikami rehabilitacji w celu podwyższania moich kwalifikacji zawodowych.    

   Każdego z moich pacjentów traktuję indywidualnie, dopasowując odpowiednie sposoby leczenia do: wieku, diagnozy, stanu zdrowia oraz objawów.

  Stosowane przeze mnie metody pozwalają znaleźć przyczynę dolegliwości, następnie zlikwidować ją, i utrwalić pozytywne efekty terapii.

   Gwarantuję miłą atmosferę, oraz dobre samopoczucie podczas zabiegu.

Posiadam mobilny sprzęt do masażu, rehabilitacji, fizykoterapii oraz kinezyterapii, co pozwala na profesjonalne świadczenie usług zarówno w gabinecie jak i domu pacjenta.

Zapewniam solidną rehabilitację oraz rzetelne podejście do każdego pacjenta.

Z przyjemnością udzielę Państwu wszelkiej pomocy.

 

Fizjoterapeuta Beata Drozdek.

 

© 2012-2017 All Rights Reserved, Drozdek Beata Energiis.